Trainingsuren

 

 

      Geldig vanaf maandag 5 september 2023      
Dag Uren    Trainingsgroep Trainingsgroep Trainingsgroep Trainingsgroep Locatie

Gooik                                                                                                                                                                             

Maandag            
  18u00-19u00 Groep Eric/Werpers Groep Laurien /Spurters     Atletiekpiste Koornmolen
  19u00-20u00 Groep Willy Groep Laurien /Spurters     Atletiekpiste Koornmolen
Dinsdag            
  17u15-18u15 G-atleten       Atletiekpiste Koornmolen
  18u30-19u30 Groep Jonas/Pieter Groep Jeroen/Meerkamp      Atletiekpiste Koornmolen
  18u45 Cadetten (Joris/Luca)       Atletiekpiste Koornmolen
  19u00-20u00 Groep Rudi Groep Jeroen/Meerkamp     Atletiekpiste Koornmolen
Woensdag            
 

17u30-18u30

Multimove en Kangoeroe
(2019 -2018- 2017 )
     

Atletiekpste Koornmolen

  17u30-18u30 Benjamins (2016-2015)       Atletiekpiste Koornmolen
 

18u15-19u30

 Pupillen en Miniemen
(vanaf geboortejaar 2014 en ouder)

      Atletiekpiste Koornmolen
  18u45-19u45 Groep Ludwig I Groep Pieter     Atletiekpiste Koornmolen
  19u45-20u45 Groep Ludwig II       Atletiekpiste Koornmolen
Donderdag            
 

18u00-19u00

Groep Rudi Groep Laurien /Spurters Groep Jeroen/Meerkamp    Atletiekpiste Koornmolen
  19u00-20u00 Groep Willy Groep Laurien /Spurters Groep Jeroen/Meerkamp  Groep Rudi II Atletiekpiste Koornmolen
Vrijdag            
  17u30-18u30 Multimove en Kangoeroe
(2019 -2018- 2017 )
     

Atletiekpiste Koornmolen

  17u30-18u30 Benjamins (2016-2015)       Atletiekpiste Koornmolen
  18u15-19u15 Pupillen en Miniemen
(vanaf geboortejaar 2014 en ouder)
      Atletiekpiste Koornmolen
  18u30-19u45 Groep Frédéric       Atletiekpiste Koornmolen
  18u45-19u45 Groep Ludwig I        Atletiekpiste Koornmolen
  19u45-20u45 Groep Ludwig II       Atletiekpiste Koornmolen
Zaterdag            
  10u30-12u30 Groep Pieter Groep Laurien /Spurters Groep Eric/Werpers   Atletiekpiste Koornmolen

Galmaarden                                                                                                                                                                               

Dinsdag            
  18u30-19u30 Multimove (2019)       Sportplein Galmaarden
   

Kangoeroe (2018-2017)

      Sportplein Galmaarden
    Benjamins  (2016-2015)       Sportplein Galmaarden
    Pupillen (2014 - 2013)        Sportplein Galmaarden
    Miniemen (2012-2011)      

Sportplein Galmaarden

    Cadetten (2010-2009)       Sportplein Galmaarden
Vrijdag            
  18u30-19u30 Multimove (2019)       Sportplein Galmaarden
    Kangoeroe (2018-2017)       Sportplein Galmaarden
    Benjamins  (2016-2015)       Sportplein Galmaarden
    Pupillen (2014-2013)       Sportplein Galmaarden
    Miniemen (2012-2011)      
Sportplein Galmaarden  
    Cadetten (2010-2009)       Sportplein Galmaarden

 

 

 

Competitie vanaf geboortejaar 2010 en vroeger

  • Halve fond jeugd: dinsdag en vrijdag  o.l.v. Pieter Vierendeels en Joans Sergooris (Koornmolen piste)
  • Halve fond volwassenen (competitie/recreatie): dinsdag en donderdag van o.l.v. Rudy Elinckx (Koornmolen piste)
  • Halve fond - fond competitie: af te spreken met trainer Pieter Vierendeels (Koornmolen piste)
  • Meerkamp: dinsdag en donderdag o.l.v. Jeroen Van Mulder (Koornmolen piste)
  • Spurt: maandag, donderdag + zaterdagvoormiddag o.l.v. Laurien Lissens (Koornmolen piste+ sporthal)
  • Werpen: maandag en zaterdagvoormiddag  o.l.v. Eric De Bremaeker 
  • Cadetten: dinsdag en vrijdag o.l.v. Joris Notaerts (dinsdag) én Lucz D'Haeze (vrijdag)

Recreatie (en voor volwassenen ook competitie) vanaf geboortejaar 2006 en vroeger

  • Joggroep: maandag en donderdag van  o.l.v. Rudy Elinckx (maandag op verplaatsing, donderdag Koornmolen Gooik)
  • Volwassenen (recreatie en competitie): woensdag en vrijdag  o.l.v. Ludwig De Maeseneer (Koornmolen Gooik)