Trainingsuren

 

 

      Geldig vanaf woensdag 11 November 2020       
             
Dag Uren    Trainingsgroep Trainingsgroep Trainingsgroep Trainingsgroep Locatie
             
Gooik
             
Maandag            
  18u00-19u00 Groep Eric/Werpers Groep Laurien /Spurters     Atletiekpiste Koornmolen
  19u00-20u00 Groep Willy Groep Laurien /Spurters     Atletiekpiste Koornmolen
Dinsdag            
  17u15-18u15 G-atleten       Atletiekpiste Koornmolen
  18u30-19u30 Groep Frédéric Groep Jeroen/Meerkamp      Atletiekpiste Koornmolen
  19u00-20u00 Groep Rudi Groep Jeroen/Meerkamp     Atletiekpiste Koornmolen
Woensdag            
 

17u40-18u40

Multimove en Kangoeroe
(2016 -2015- 2014 )
     

Speelplaats van de school “ De oester” te Strijland. (Strijlandstraat 40, 1755 Gooik).

De trainers wachten de kinderen vooraan op de parking op en komen ook tot hier met de kinderen na de training

  17u45-18u45 Jeugd vanaf Pupil
(vanaf geboortejaar 2011 en ouder)
      Atletiekpiste Koornmolen
 

17u30-18u30

Benjamins (2013-2012)
      Beweegtuin sportcentrum Koornmolen ( deze is makkelijk te bereiken via de 2de parking)
  18u45-19u45 Groep Ludwig I Groep Pieter Groep Sofie (sluiten aan bij Ludwig)   Atletiekpiste Koornmolen
  19u45-20u45 Groep Ludwig II       Atletiekpiste Koornmolen
Donderdag            
 

18u00-19u00

Groep Rudi Groep Laurien /Spurters Groep Jeroen/Meerkamp  Groep Herman Peetermans Atletiekpiste Koornmolen
  19u00-20u00 Groep Willy Groep Laurien /Spurters Groep Jeroen/Meerkamp  Groep Rudi II Atletiekpiste Koornmolen
Vrijdag            
  17u40-18u40 Multimove en Kangoeroe
(2016 -2015- 2014 )
     

De speelplaats van de school “ De oester” te Strijland. (Strijlandstraat 40, 1755 Gooik

De trainers wachten de kinderen vooraan op de parking op en komen ook tot hier met de kinderen na de training

  17u45-18u45 Jeugd vanaf Pupil
(vanaf geboortejaar 2011 en ouder)
      Atletiekpiste Koornmolen
  17u30-18u30 Benjamins (2013-2012)      

Beweegtuin Sportcentrum Koornmolen( deze is makkelijk te bereiken via de 2de parking)

  18u30-19u45 Groep Frédéric Groep Sofie     Atletiekpiste Koornmolen
  19u45-20u45 Groep Ludwig I en II       Atletiekpiste Koornmolen
Zaterdag            
             
  10u30-12u30 Groep Pieter Groep Laurien /Spurters Groep Eric/Werpers   Atletiekpiste Koornmolen
             
Galmaarden
             
Dinsdag            
  18u30-19u30 Multimove (2016-2015)       Sportplein Galmaarden
    Kangoeroe (2014-2013)       Sportplein Galmaarden
    Benjamins  (2012-2011)       Sportplein Galmaarden
    Pupillen (2010 - 2009)        Sportplein Galmaarden
    Miniemen (2009-2008)        
Vrijdag            
  18u30-19u30 Multimove (2016-2015)       Sportplein Galmaarden
   
  Kangoeroe (2014-2013)
      Sportplein Galmaarden
    Benjamins  (2012-2011)       Sportplein Galmaarden
   
  Pupillen (2010 - 2009) 
     
  Sportplein Galmaarden
    Miniemen (2009-2008)      
Sportplein Galmaarden  

 

 

 

Competitie vanaf geboortejaar 2007 en vroeger

  • Halve fond jeugd: dinsdag en vrijdag  o.l.v. Fréderic Collin (Koornmolen piste)
  • Halve fond volwassenen (competitie/recreatie): dinsdag en donderdag van o.l.v. Rudy Elinckx (Koornmolen piste)
  • Halve fond - fond competitie: af te spreken met trainer Pieter Vierendeels (Koornmolen piste)
  • Meerkamp: dinsdag en donderdag o.l.v. Jeroen Van Mulder (Koornmolen piste)
  • Spurt: maandag, donderdag + zaterdagvoormiddag o.l.v. Laurien Lissens (Koornmolen piste+ sporthal)
  • Werpen: maandag en zaterdagvoormiddag  o.l.v. Eric De Bremaeker 

Recreatie (en voor volwassenen ook competitie) vanaf geboortejaar 2007 en vroeger

  • Joggroep: maandag en donderdag van  o.l.v. Rudy Elinckx (maandag op verplaatsing, donderdag Koornmolen Gooik)
  • Jeugdrecreatie:  vrijdag van  o.l.v. Sofie Devillé (Koornmolen Gooik) - woensdag aansluiten bij Ludwig De Maeseneer
  • Volwassenen (recreatie en competitie): woensdag en vrijdag  o.l.v. Ludwig De Maeseneer (Koornmolen Gooik)